so 12.9.2009 |

Zápas Dvůr K.n.L. - Hranice

Začátek utkání byl z obou stran hodně opatrný, dobrými zákroky se prezentovali brankáři a gólů přibývalo jen pomalu. Poprvé na rozdíl dvou branek odskočily Hranice ve 21.minutě zápasu, kdy zvyšovaly na 7:5. Domácím se nedařily přesilové hry a postupem času se stávala jejich hra v útoku hodně pasivní. Za důslednou hranickou obranou stál navíc pozorný brankář Kučerka, který mimo jiné zlikvidoval i tři sedmimetrové hody, a i díky tomu narostlo vedení Hranic na rozdíl pěti branek. Ve druhé půli se domácí nadechli k velkému náporu a dokázali se soupeři přiblížit na rozdíl dvou branek 17:19. Stejně jako v první půli začali kupit technické chyby a soupeř jich využil k získání dostatečného náskoku. Na svou první výhru si tak budou muset ve Dvoře ještě počkat, když Hranicím podlehli 22:28.