so 12.9.2009 |

Zápas Třeboň - Lovosice

První výsledková bomba letošního ročníku vybuchla v Třeboni, kde favorizované Lovosice podlehly o jednu branku 24:25. Hostující celek sice v úvodu vedl 2:0, ale v dalších minutách Třeboň sérií branek otočila stav střetnutí na 6:4. V průběhu první půle si pak udržovala 3-4 brankové vedení, když její soupeř hrál příliš individuálně a vytvořil velké množství technických chyb. Druhá půle byla zcela vyrovnaná a obě družstva se v ní střídala ve vedení. Ještě v 58.minutě získal pro Lovosice vedení 24:23 svoji sedmou brankou Šuma, ale závěrečné minuty vyzněly lépe pro domácí. Ti v přesilové hře vstřelili vítěznou branku sice šťastně v posledních vteřinách, ale nic to nemění na tom, že si připsali velice cenné vítězství nad celkem, který byl v zápase velkým favoritem.