st 21.10.2009 |

Zápas Plzeň - Jičín

V utkání, ve kterém spíše než pohledná házená byl k vidění nervózní boj s množstvím technických chyb na obou stranách, potvrdila Plzeň první příčku v tabulce vítězstvím 23:21. První poločas přinesl vyrovnané utkání, ve kterém domácí až v závěru dvěma brankami Bečváře odskočili na rozdíl tří branek 8:11, aby Jičín ještě do poločasu snížil na 9:11. Ve druhé půli se Plzni podařilo získat výraznější vedení 17:12 a zdálo se, že je na dobré cestě k bezproblémovému vítězství. Poslední desetiminutovka byla ale dramatická. Jičín se v ní dokázal přiblížit na rozdíl dvou branek a v poslední minutě dokonce Kvasničkova branka znamenala minimální rozdíl. K vyrovnání se již ale nedostal a šestou brankou potvrdil vítězství domácích nejlepší střelec Plzně Bečvář.