ne 25.10.2009 |

Zápas Frýdek Místek - Dvůr K.n.L.

Domácí házenkáři od počátku střetnutí s Dvorem Králové vedli a jejich vedení po sérii čtyř branek v rozmezí 14.-18.minuty narostlo na rozdíl šesti gólů 12:6 a později 13:7. Hráči Dvora Králové ale v dalších třech minutách dokázali pětkrát skórovat a snížit tak náskok soupeře na 12:14. Závěr poločasu se jim již ale nevydařil a domácí opět odskočili na výraznější brankový rozdíl. Po deseti minutách druhé půle byl stav opět o dvě branky ve prospěch domácích, ale rozhodující moment nastal za stavu 21:19. V rozmezí pěti minut byli domácí pětkrát úspěšní, zatímco Dvůr Králové skórovat nedokázal. Domácí se dostali do vedení 26:19 a přestože se hostujícímu týmu několikrát podařilo snížit na rozdíl dvou branek, v závěru mu došly síly. Domácí v posledních minutách vstřelili tři góly a zvítězili nakonec 33:28.