so 7.11.2009 |

Zápas Jičín - Lovosice

Lovosičtí hráči měli výborný vstup do zápasu a v sedmé minutě vedli 5:1. Domácí házenkáři ale v dalších minutách dokázali ukrajovat z brankového náskoku hostí a po sérii tří branek bylo ve 23.minutě srovnáno na 8:8. Do konce poločasu pak byl stav již vyrovnaný a až v posledních sekundách Jičín díky Krausovu gólu získal poločasové vedení 12:11. Začátek druhé půle naopak hostům nevyšel a Jičín dokázal odskočit na 16:12. Lovosice pátou brankou Krahulíka snížily na 14:16, ale stejný hráč vzápětí uviděl červenou kartu. Tři vyloučení bezprostředně po sobě pak opět dala šanci Jičínu, aby si vybudoval brankový náskok. Hosté se ale nevzdali a bojovností dokázali deset minut před koncem srovnat na 22:22. Naděje na bodový zisk držely Lovosice i nadále, ale Jičínu se podařilo za stavu 24:24 třikrát za sebou získat v útoku sedmimetrový hod a dvakrát dokonce i vyloučení hostujícího hráče. I přes tato oslabení Lovosice vždy dokázaly srovnat, na poslední branku Bareše, vstřelenou tentokráte již ze hry, už odpovědět nedokázaly.