ne 15.11.2009 |

Zápas Přerov - Frýdek Místek

Druhého vítězství v sezóně dosáhl nováček z Přerova a bodově tak dostihl právě svého dnešního soupeře z Frýdku-Místku. Domácím se v průběhu první půle podařilo získat až pětibrankové vedení. O pracně získaný náskok ale v závěrečných minutách první půle přišel, když pět branek hostí v rozmezí tří minut zkorigovalo stav na poločasových 14:15. Ve druhé půli se Přerovu podařilo opět odskočit na 20:16, ale ve 42.minutě Dyba čtvrtou brankou Frýdku-Místku srovnal na 20:20. Přerov vítězství na svoji stranu definitivně převážil vydařeným úsekem mezi 19.-24.minutou, kdy pěti brankami v řadě utekl na 27:23. V závěrečných pěti minutách padly jen dva góly, které již na vítězství Přerova nemohly nic změnit .