so 28.11.2009 |

Zápas Jičín - Kopřivnice

Kopřivnice měla do zápasu lepší vstup a když se domácím podařilo v úvodní desetiminutovce jen jednou skórovat, vedl hostující tým 4:1. Pět branek v řadě ale rychle otočilo skóre ve prospěch Jičína, který již svého soupeře do vedení podruhé nepustil. K vítězství se domácí přiblížili v začátku druhého poločasu, když prvních deset minut vyhráli poměrem 8:2 a vedli tak 19:10. Kopřivnice ale utkání nevzdala ani za stavu 15:24 a domácí diváci se pak museli až do posledních minut strachovat o vítězství. Od 17. do 27. minuty Jičín skóroval jen jedinkrát, zatímco hostující celek chytil druhý dech a po další sérii pěti branek snižoval už na 23:25. Závěr zápasu ale vyšel Jičínu, který definitivně zlomil zápas ve svůj prospěch a zvítězil 28:23.