so 11.9.2010 |

Zápas Plzeň - Lovosice

Plzeň – Lovosice 27:22 (13:12) Extraligovou sezónu otevřely dnes dopoledne vzájemným utkáním celky Plzně a Lovosic. Plynulý nástup do zápasu se hostům zaseknul v osmé minutě. V následující desetiminutovce se podařilo domácím čtyřikrát skórovat, zatímco celek hostů se nezmohl na jedinou branku (18. minuta 8:6). Pak naopak Lovosice zabraly a třemi rychlými brankami přetáhly vedení na svou stranu. Do přestávky přetahovaná pokračovala a nejmenší možný náskok si nakonec do kabiny odnášeli domácí. Těm se pak podařil lépe i nástup do druhého poločasu a svůj náskok pak neustále navyšovali, až ve 23. minutě narostl do rozdílu 25:18. Tento rozdíl se hostům podařilo do konce utkání ještě kosmeticky zkorigovat na závěrečných 27:22.