st 20.10.2010 |

Zápas Dukla Praha - Zubří

Naprosto jednoznačně kráčeli domácí od první minuty k vítězství i ve snaze odčinit nedělní porážku na vlastní palubovce od celku Hranic. Dukla dnes nedala Zubří šanci a zaslouženě si připsala dva body s celkem, který by neměl chybět v první šestici. Zubří dokázalo na branky domácích odpovídat jen do stavu 4:5. Když ale v rozmezí 12.-20.minuty hosté nevstřelili branku, odskočila Dukla již na 14:5. Hosté v tu chvíli působili bezradně a zaostávali především v obranné činnosti. V poločase pak Pražané vedli rozdílem osmi branek. Zubří se ve druhém poločase snažilo aspoň částečně zkorigovat náskok Dukly, ale v cestě jim stál důraz domácích i opět výborný Petržala v brance Pražanů. Dukla tak nakonec nad Zubřím zvítězila o sedm branek 34:27. Za domácí po delší době nastoupil i pivot Piskač, který si na své konto připsal čtyři branky.