so 18.9.2010 |

Zápas Lovosice - Brno

Na první výlet do severních Čech se vypravili hráči Kr. Pole, aby už v deváté minutě sledovali na ukazateli nepříznivý rozdíl 6:2. Ani poté se však Brňanům nepodařilo nastartovat a tak skóre narůstalo pouze na jedné straně. Ve 23. minutě už skóre čítalo smutných 16:4 pro domácí. Třemi brankami se pak pokoušeli hosté zvrátit jednoznačný průběh utkání, tento slabý odpor však Lovosice snadno zdolaly. Po poločasové pauze se Brno, jemuž se nedařilo proměňovat ani sedmimetrové hody, dokázalo v 37. minutě snížit na desetibrankový rozdíl 21:11. Blíže se však hosté vedení zkušenou oporou Hastíkem ke svému soupeři nedostali a Lovosice tak dovedly utkání k vítěznému konci za stálého udržování dvanáctigólového rozdílu.