so 18.9.2010 |

Zápas Jičín - Třeboň

V prvním poločase se oba celky střídaly ve vedení a to až do stavu 11:11 ve 25.minutě. Domácím házenkářům se podařilo v závěrečných minutách svému soupeři odskočit, když úsek mezi 27.-30.minutou vyhráli poměrem 4:1 a po první půli tak odcházeli do šaten spokojenější hráči Jičína s vedením 15:12. První branku druhého dějství vstřelil hostující Šulc, ale další minuty patřily opět Jičínu. Čtyři jeho góly v řadě znamenaly ve 37.minutě již šestibrankové vedení 19:13. O pár minut později vedli domácí dokonce sedmibrankovým rozdílem 23:16, ale čtyřgólová šňůra tentokráte v podání hostí znamenala snížení na 20:23 (51.minuta). Jičínští házenkáři již ale nenechali svého soupeře více nadechnout a radovali se z dalších dvou bodů po výhře 28:24. Nejlepšími střelci byli na obou stranách hráči na postu spojek, v domácím dresu se dařilo Masákovi s devíti brankami, u hostí se prosadil hrající trenér Jordák, který byl úspěšný sedmkrát.