ne 26.9.2010 |

Zápas Přerov - Hranice

Přerov – Hranice 23:27 (8:14) Utkání dvou mužstev ze stejného regionu dnes uzavřelo třetí kolo ZUBR Extraligy. Hra byla od začátku velmi nervózní, plná technických chyb. První branku viděli diváci až v 6. minutě ze sedmimetrového hodu do sítě hostů, potom ale zkušený brankář Kučerka, ze kterého měli domácí střelci až zbytečný respkt, svou klec zamkl a Hranice postupně navyšovaly svůj náskok. K velké ztrátě domácích přispívala také neukázněnost a vulgarita domácí lavičky a fanoušků. Svůj rozhodující náskok začali hosté budovat přibližně v 15. minutě a navyšovali ho až na sedmigólový rozdíl 7:14 dvě minuty před koncem první půle. Druhý poločas byl ze strany domácích lepší, zlepšenou koncentrací a ukázněností se jim podařilo ve 41. minutě zkorigovat náskok soupeře na 14:17. Pak ovšem hosté opět zatopili pod kotlem a utekli Přerovu na rozdíl šesti branek. V celku hostů pak kromě brankáře vyčnívali vynikající pivot Šíra a nejlepší střelec utkání Pavlíček. V závěru pak korekce z rukou Kavky znamenala upravení předpokládaného vítězství Hranic na 23:27.