so 25.9.2010 |

Zápas Třeboň - Frýdek Místek

První pětiminutovka a pak prakticky i celý zápas patřil dnes v podvečer v Třeboni domácím. Ti vsítili do branky Frýdku v prvních sedmi minutách hned čtyři góly a teprve v 8. minutě se vzmohli hosté na první odpověď. Od 15. minuty zvládali hosté na každé tři góly domácích reagovat v průměru jediným gólem a tak už ve 21. minutě vedla Třeboň 12:5 Do konce poločasu se pak Jihočechům podařilo navýšit skóre především zásluhou Kotlaby a Loskota na devítibrankový rozdíl. Další čtyřgólovou sérií hned v úvodu druhé půle odskočili domácí svému soupeři až na propastných 21:9 a svoje vedení nadále navyšovali až do stavu 33:17 v 54. minutě. V tuto chvíli domácí svou exhibici ukončili a tak trápící se soupeř dostal možnost zkorigovat závěrečný výsledek na 33:20.