so 25.9.2010 |

Zápas Brno - Kopřivnice

Kopřivnice se dnes zápasem na brněnské palubovce doslova protrápila a odvezla si domů pěkný výprask. Brno naopak podobně jako v utkání s Karvinou potvrdilo, že nevstupuje do soutěže s ambicemi hrát poslední housle. První gól sice vstřelil v dresu Kopřivnice hrající Toms, dalších jedenáct minut se však zachvívala pouze síť hostů. Ve 13. minutě tak byl stav utkání již 6:2 a na další gólovou střelu si Kopřivničtí počkali zase dalších deset minut (20. minuta 11:3). Po světlé chvilce mezi 23. a 24. minutou, kdy dokázali hosté dostat za záda skvěle chytajícího Schwarzera další dvě střely, pak vyprovodilo Brno své hosty do šaten za stavu 19:7. S pohodlným náskokem nastoupili domácí podobně suverénně i do druhé půle a postupně své vedení navyšovali až na sedmnáctibrankový rozdíl minutu před koncem. Agresivitou se hosté snažili nahradit své nedosatky, což vedlo jen k dlouhé řadě vyloučení na jejich straně. Na pěkných 40:23 pak zaokrouhlil poslední brněnskou střelou Pavel Mrnuštík.