so 2.10.2010 |

Zápas Třeboň - Hranice

Omlazený kádr Třeboně už v minulých zápasech ukázal, že nechce hrát v extraligových soutěžích podřadnou roli, a totéž potvrdil i v dnešním domácím utkání s ambiciózním celkem Hranic. Skóre utkání otevřel svou jedinou brankou Mareš, poté již jedna branka stíhala druhou a obě strany si vzájemně odpovídaly. V 15. minutě tak ukazatel skóre ukazoval vyrovnaných 6:6. Jediný drobnější výpadek zaznamenali domácí hráči v poslední pětiminutovce první půle, kdy nechali svého soupeře vedeného obranářem Šírou a kanonýrem Čadrou odskočit na dvoubrankový rozdíl 10:12. Tento stav v poslední minutě zkorigoval Nohava na poločasových 11:12. Podobně vyrovnaný byl i druhý poločas, k čemuž přispívaly nejen vyrovnané síly na brankovištích, ale rovněž skvělé výkony mužů v brankách - Kučerky a Jareše. Jediné dvoubrankové odskočení v druhém poločase si pak dovolili pro změnu domácí, když v 50. minutě vedli 20:18. Vyrovnaný duel tak dospěl k zaslouženému remízovému závěru 23:23.