st 6.10.2010 |

Zápas Dukla Praha - Jičín

Jednoznačný výkon dnes podala Dukla na domácím poli, kde hostila celek Jičína. Už v 16. minutě si tříbrankovou šňůrou vytvořili domácí první náskok 5:2, další čtyři branky v řadě pak znamenaly pohodlné navýšení vedení na 9:3 ve 21. minutě. Svou poločasovou jízdu korunovali svěřenci trenéra Pauzy další čtyřgólovou sadou v posledních dvou minutách první půle a do šaten tak odcházeli za stavu 16:7. Nejvýraznější postavou nejen první, ale stejně tak i druhé třicetiminutovky byl pak muž v domácí brance, Tomáš Petržala. Ten svými bravurními zákroky dováděl jičínské střelce doslova k šílenství. Podobně suverénní byla Dukla i po návratu z kabin a do tabulky střelců se postupně zapsala prakticky celá domácí soupiska. V 51. minutě ztrácel Jičín na domácí už 13 branek (14:27) a k možnosti korekce jej domácí pustili zase až v poslední dvouminutovce. Tehdy stáhl Jičín náskok Pražanů na osm branek. Poslední gól však nakonec skončil v síti hostů a tak se Dukla může radovat z poměrně jednoznačně získaných dvou bodů.