st 6.10.2010 |

Zápas Zubří - Kopřivnice

Podobně jednoznačně si poradilo i dosud neporažené Zubří s trápící se Kopřivnicí. Hostujícímu celku se od začátku soutěže nepodařilo ukořistit dosud ani jediný bod a tak se smutně krčí na posledním místě tabulky. Ani po dnešku tomu nebude jinak. Suverénní vedení na svou stranu strhli domácí hned v prvních minutách a během první čtvrtiny pustili nedůraznou Kopřivnice ke slovu jen dvakrát (15. minuta 11:2)! Průběh utkání se pokoušeli hosté zvrátit tvrdou obranou, ta však přinášela do jejich sítě pouze proměněné zuberské sedmimetrové hody a na jejich lavičku si chodili odpočinout vyloučení hráči až příliš často. První poločas pak domácí vyhráli o přesvědčivých 11 branek. Do sedmé minuty druhé půle se Kopřivnici dařilo nacházet odpovědi na zuberské branky, v 55. minutě už však na ukazateli opět zářil navýšený patnáctibrankový rozdíl 33:18. O výslednou korekci skóre se postaral nejlepší střelec utkání, kopřivnická opora a autor deseti branek, Tomáš Kolmajer.