st 13.10.2010 |

Zápas Přerov - Lovosice

Lovosice chtěly v dnešním zápase potvrdit, že bod získaný na půdě Karviné nebyl pouhou náhodou a přestože jsou oba týmy sousedy v tabulce, tak favoritem byli zcela jistě Severočeši. Ti také do utkání vstoupili lépe a rychle vedli 2:0. Náskok si hostující celek držel až do stavu 9:5, ale pět branek Přerova v řadě vyneslo domácím vedení 10:9. Vyrovnané bylo skóre až do stavu 14:14, v závěru první půle se ale hosté opět dokázali dostat do tříbrankového vedení 18:15. Domácí házenkáři sice ve druhém poločase dokázali srovnat na 22:22, ale Lovosice během tří minut odskočily na 26:22 a když se Přerov během deseti minut dokázal prosadit jen jednou, přibalily si Lovosice na cestu vlakem zpět domů konečné vítězství 33:26. Přerov tak i nadále čeká na první domácí výhru.