st 13.10.2010 |

Zápas Jičín - Zubří

ičín i nadále drží domácí neporazitelnost, když dokázal přes svými diváky vyhrát již čtvrté utkání na vlastní palubovce. Tentokráte se mu podařilo porazit Zubří, kterému tak uštědřilo první letošní extraligovou porážku. Samozřejmě nutno přiznat, že Zubří přijelo do Jičína oslabené o některé své hráče, ale na to se již historie ptát nebude. Jičín neponechal nic náhodě a v samém úvodu utkání svému soupeři odskočil na 5:1 Zubří se podařilo podruhé skórovat až ve 11.minutě a i díky nevydařenému začátku zápasu domácí až do poločasu udržovali výraznější vedení. Dvakrát se ve druhé půli Zubří dokázalo přiblížit na rozdíl čtyř branek, ale i přesto, že se trefil i jeho brankář Malina brankou přes celé hřiště, první prohře nezabránilo. Domácí si ve výborné atmosféře i nadále udržovali uklidňující náskok, aby po výhře 27:19 získali další dva body do extraligové tabulky. A protože Dukla ani Zubří dnes nebodovaly, přeskočil Jičín tyto dva celky a usadil se na pátém místě tabulky.