st 13.10.2010 |

Zápas Třeboň - Plzeň

Třeboň je v prozatimním průběhu ZUBR extraligy velmi příjemným překvapením a v utkání proti Plzni jí mohly dva body pomoci přeskočit právě jejího dnešního soupeře. Začátek zápasu ale dalšímu úspěchu Jihočechů nikterak nenasvědčoval a již ve 13.minutě si za stavu 5:9 musel trenér domácích vybrat oddechový čas. Ten jeho celku pomohl a Třeboň nejen že ztrátu vymazala, ale do konce poločasu dokázala od stavu 6:10 šesti góly v řadě získat náskok, který v poločase představoval dvougólový rozdíl 13:11. Plzeň ale podruhé za sebou prohrát nechtěla a tak trpělivou hrou v obraně a díky chybám Třeboně dokázala otočit zápas opět ve svůj prospěch (17:16 ve 37.minutě). V dalším průběhu si pak dokázali Západočeši vybudouvat až pětigólový náskok, aby nakonec domácí porazili o šest branek 31:25.