so 16.10.2010 |

Zápas Brno - Třeboň

Druhé utkání Třeboně na cizí palubovce se jihočeskému týmu opět nevydařilo. Nováček nejvyšší soutěže si po středeční prohře s Hranicemi spravil chuť a vedení se ujal hned v úvodu prvního poločasu a v 10. minutě vedl nad Třeboňskými již 6:3. O pět minut později ale Kubík dvěma střelami v řadě překonal domácího brankáře a bylo vyrovnáno (8:8). Kolem 20. minuty však začalo narůstat skóre jen na domácí straně, zatímco na straně hostů narůstal spíš počet vyloučených. A tak dvě minuty před přestávkou vedli Brňané 18:13 a do šaten odcházeli se šestibrankovým náskokem. Rozčarované Třeboni se nepodařilo zkoncentrovat ani během pauzy a šestibrankový rozdíl tak panoval mezi celky prakticky po celou druhou polovinu utkání. Dalšími dvěma střelami v závěru utkání se Kubíkovi krátce podařilo přiblížit svůj tým na tři branky, pak se ale o závěrečné tři brněnské branky podělili Hastík, Hubáček a Křibík a tak si Brno připisuje za dnešní vítězství 35:29 zasloužené dva body.