so 16.10.2010 |

Zápas Lovosice - Kopřivnice

Bleskovým náskokem se domácím Lovosicím podařilo zaskočit svého dnešního soupeře z dolní části tabulky a tak už ve 4. minutě vedl nad Kopřivnicí 4:1. Navíc mezi 6. a 10. minutou se hostujícímu celku vůbec nepodařilo prosadit, naopak domácí zvládli umístit do soupeřovy branky šest střel v řadě a ve čtvrtině utkání Lovosice vedly rozdílem šesti branek. V prvním poločase se Kopřivničtí dokázali dostat svému soupeři nejblíže na dostřel tří branek a domácí tak dovedli první půli do bezpečně vítězného konce. Ani po přestávce si Lovosice nevedly hůře a tak jediným okamžikem, kdy zasvítila naděje pro Kopřivnici na uspokojivý výsledek, byla 47. minuta, kdy po nastřílení šesti branek za sebou se ke svému soupeři opět dotáhli na stav 20:23. Zejména skvělé zákroky brankáře Kylíška a devět branek mezi 47. a 58. minutou, na které Kopřivnice nenašla odpověď, znamenaly nakonec suverénní vítězství domácího celku.