so 16.10.2010 |

Zápas Zubří - Frýdek Místek

Oslabené Zubří jen nejtěsnějším možným rozdílem překonalo lepšící se Frýdek – Místek. Ten ve středečním kole porazil Duklu a chtěl svoji formu potvrdit i proti dalšímu českému házenkářskému gigantovi, který se však bez zraněných opor začíná spíš pěkně trápit. Suverenní Zubří tak, jak ho známe, mohli jeho diváci sledovat v prvních dvaceti minutách. Tou dobou totiž vedli nad Frýdeckými 13:5, poté však začali hosté korigovat a do přestávkové pauzy odcházeli jen s pětibrankovou ztrátou. Ve druhé půli už byli rozhodně lepší Frýdečtí, domácí kupili technické chyby, a tak se Frýdek po celou poslední čtvrtinu stále držel Zubří na dostřel. Poslední dvě střely Holbeina však znamenaly pouze dotažení a nejtěsnější možnou prohru. Kdo ví, jak by utkání pro trpící Zubří dopadlo, kdyby bylo jen o minutu delší.