ne 24.10.2010 |

Zápas Přerov - Kopřivnice

V prvních minutách utkání se vedení chopili hosté z Kopřivnice a to především zásluhou četných zákroků brankáře Poura, na kterém si řada přerovských střelců málem vylámala zuby. V 6. minutě už ale bylo srovnáno na 4:4 a domácí se začali pomalu dostávat do mírného vedení. Brankový náskok si ale oba celky přehazovaly doslova jako horký brambor a žádný ze soupeřů si během prvního poločasu nedokázal vytvořit víc než dvoubrankový náskok. Ovšem už v úvodu druhé půle zápasu se vedení chopili Kopřivničtí a nepustili jej ze svých spárů po zbytek utkání. Mezi 35. a 45. minutou se domácí přes veškerou snahu nevzmohli ke gólovému zakončení, a tak byl stav v půlce druhého poločasu už zásadních 17:24. Tomu nedokázal zabránit ani Štolcar, který v brance domácích nahradil v úvodu zápasu dobře chytajícího Kosatíka. Sedmibrankový rozdíl pak děsil osazenstvo domácí haly prakticky po celý zbytek utkání. Až v poslední minutě se Kavkovi s Valáškem podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre, přesto však Přerov nedokázal dostát roli mírného favorita v dnešním utkání a Kopřivnice tak dnes konečně dosáhla na první body!