so 23.10.2010 |

Zápas Zubří - Hranice

V regionálním derby nastoupilo zraněními zdecimované Zubří. Proti štice dosavadního průběhu extraligy, Hranickým cementářům. Před fantastickými domácími fanoušky však dali Zubřané zapomenout na středeční prohru na Dukle a jasně svého tradičního rivala přehráli. Domácí vedli až do 15. minuty, když se prosazovali především z křídelních prostorů, hosté naopak odpovídali po kombinacích z brankoviště, velkou chuť měl především ex-zuberský Šíra. Vyrovnání Čadry ve 20. minutě první půle (10:10) nebylo signálem k obratu v utkání, ale naopak povelem pro domácí zařadit vyšší rychlostní stupeň. V tomto snažení Valaši pokračovali i ve druhém poločase až do 50. minuty a rekordního vedení 27:20, vydatně podporovaní skvělým výkonem brankáře Maliny. Předčasné oslavy si domácí zbytečně zkomplikovali sérií nepřesností v posledních minutách, kterými umožnili neúnavně bojujícím hranicím korigovat na přijatelných 33:29.