so 6.11.2010 |

Zápas Dukla Praha - Plzeň

Až v 8. minutě a za stavu 5:0 pro Duklu se podařilo Plzni přibrzdit rozjetý pražský rychlík. A to to mohlo být ještě horší, kdyby branku hostů nehájil výborný Motlík. Plzeň pak postupně ukrajovala z náskoku domácích, ale proti konsolidované dukelské obraně a skvělému Petržalovi to měla hodně těžké. O poločase tak Dukla stále vedla, i když jen o jedinou banku (11:10). Prvníhc deseti minutách druhé půle doplatila Plzeň na přehnaně tvrdou hru a často hrála v oslabení, několikrát až o dva muže v poli. To umožňovalo Dukle udržovat dvou až třígólový náskok. Mezi 40. a 50. minutou však došlo k obratu ve skóre a poprvé v utkání poslal Král Plzeň do vedení střelou ze sedmimetrového hodu. Rozdíl postupně narostl až na tři branky (53. minuta 19:22 pro hosty). Dvě minuty před koncem pak dosáhl vyrovnání Kastner a v napínavém závěru to byla Dukla, kdo zvládl vstřelit rozhodující gól.