ne 31.10.2010 |

Zápas Brno - Přerov

Oba celky si předsevzaly zlepšit obrannou činnost, protože v dosavadním průběhu sezóny dostávají příliš mnoho branek. Brno tak vyrukovalo na svého soupeře s důslednou obranou 0-6, která se nakonec ukázala jako úspěšnější než osobní obrana, kterou nasadil Přerov proti nejlepšímu střelci Brna, Hastíkovi. Přerovu navíc citelně chyběl Vyjídák a málo se na hřišti objevoval Kavka. To všechno v kombinaci s neproměněnými sedmičkami a řadou technických chyb bylo příčinou jak úvodního suverénního vedení domácích 6:1, tak i poločasové ztráty Přerova 12:16. Podobný průběh měl i druhý poločas. Brno si v úvodu vytvořilo až sedmibrankové vedení, v 19. minutě ztrácel Přerov ale jen tři góly. Na víc už však hosté neměli. Na obou stranách se to hemžilo technickými chybami a v závěru se ukázalo, že Brno přece jen disponovalo širší lavičkou.