so 6.11.2010 |

Zápas Zubří - Třeboň

Třeboň přijela do Zubří potvrdit svoje ambice poprat se o horní šestku, domácí naopak chtěli odčinit středeční prohru v dohrávce v Lovosicích. Valaši vyrukovali s agresivní obranou se dvěma vysunutými hráči a to dělalo Jihočechům problémy. Navíc vytáhl několik vynikajících zákroků Malina v bráně domácích, a tak Zubří od prvních minut vedlo 3:1, 10:5, 13:7. V dresu domácích se po delší době po zranění objevil loňský nejlepší střelec extraligy Bechný a hned zatížil konto hostů třemi brankami. Do druhého poločasu vlétli Zubřané se stejnou taktikou. Vysunutá obrana, smrtící brejky. Brankostroj se zastavil až ve 43. minutě a stavu 25:12. Pak už se utkání jen dohrávalo, na hřiště se dostali prakticky všichni hráči obou laviček a Zubří ukázalo, že když se mu vyprázdní marodka, bude se s ním v bojích o extraligový titul muset opět počítat.