st 10.11.2010 |

Zápas Plzeň - Zubří

První branka ve 4. minutě a to v síti domácích, maximálně vyrovnaná hra a poločasový výsledek 12:14. Tak se dá shrnout první třicetiminutovka utkání v Plzni, kde domácí hostili soupeře z Valašska. Zubří vstřelilo gól a domácí hned odpověděli. Hosté si zvládli vytvořit dvoubrankový poločasový náskok opravdu až v poslední minutě před odchodem do šaten. Plzenští se horko těžko probojovávali přes koncentrovanou zuberskou obranu, střely Valachů pak často končily v rukou domácího brankáře Motlíka. V podobně vyrovnaném duchu se nesla i první desetiminutovka druhé půle, pak však domácí zásluhou Šika, Šetlíka a Soukupa šli domácí do tříbrankového vedení a trenér Mika sáhl po záchranné brzdě time-outu. Ještě deset minut před koncem ztráceli hosté na svého soupeře čtyři branky, nakonec jsou to však přece jen Zubřané, kdo si odváží z vyrovnaného zápasu dva body. V nervydrásajícím závěru nedokázali domácí přesto, že je stále držel nad vodou výborný Motlík, vsítit vyrovnávající gól.