so 13.11.2010 |

Zápas Zubří - Brno

Domácí se v posledních zápasech vrátili k agresivní obraně 2-4 a ta jim přináší body. Se stejnou taktikou vyrukovali i na soupeře z Brna a byla účinná. Zubří brzy vedlo 8:3 a vypadalo to na jasný zápas. Po time-outu hostů však Brňané, v jejichž řadách byl k neudržení především zuberský odchovanec Mičola, dokázali vyrovnat (23. min. 14:14). Závěr první půle však opět patřil zkušenějším domácím. Ani ve druhém poločase Zubří od aktivní obrany a poloosobky na nejlepšího střelce Brna Hastíka neupustilo a postupně svůj náskok navyšovalo (49. min. 25:15). Hosté sice bojovali a vytvářeli si i šance, rozhodující v těchto chvílích byl však výkon brankařů. Zatímco domácí Malina odvedl svůj vysoký standart, hostující gólmani často nedokázali polapat ani povinné střely. Zbytek zápasu tak již byl jen otázkou výše rozdílu skóre.