so 13.11.2010 |

Zápas Kopřivnice - Hranice

Až do 20. minuty udávali tón severomoravskému derby hosté. Kopřivnice stále jen dotahovala a právě ve 20. minutě vyrovnával Kichner. Potom to byli naopak domácí, kteří otočili skóre zápasu na 12:9 a donutili hostujícího trenéra Hegara vzít si oddechový čas. Hranicím se i díky taktické domluvě podařilo do poločasu snížit na rozdíl jediné branky. Druhá půle byla jako na houpačce. Kopřivnice vždy vedla o jednu-dvě branky a hosté vždy korigovali. Tak to bylo celých druhých 30 minut. Když v šedesáté minutě Kolmajer ze sedmičky zvýšil na 28:26, dokázali ještě hosté Bajgarem korigovat na 28:27. Víc už v hektickém závěru nestihli, a tak si ze zápasu, který si zasloužil remízu, odnášejí dva body šťastnější domácí.