so 20.11.2010 |

Zápas Kopřivnice - Třeboň

Rychlé protiútoky a agresivnější hra Třeboně znamenaly až tříbrankové vedení hostů 8:5 ve 13. minutě.Ve 24. minutě se krátce do vedení probojovali domácí, jimž k vyrovnání pomohly výborné zákroky nováčka v brance Davida Petra, přesto si však před odchodem do kabin zvládli Třeboňští vytvořit uklidňující tříbrankové vedení. Druhý poločas sice zahájila řada technických chyb, v polovině druhého poločasu však přesto hosté stále vedli a to až o pět branek. Domácí se snažili obměnit sestavu jak jen mohli, opět sáhli i po výměně gólmana. Odpočinutý Čapek si sice připsal řadu pěkných zákroků, nicméně i přesto ještě v poslední minutě ztrácel jeho tým na hosta z jihu Čech tři branky. Závěrečný gól Martina Střelce tak znamenal pouze kosmetickou korekci skóre a hosté tak v tabulce přeskakují Brno.