so 20.11.2010 |

Zápas Lovosice - Plzeň

Čtvrtou prohru v řadě si odváží Plzeň z Lovosic. Tentokrát však nebyl rozdíl tak těsný jako na palubovkách minulých silných soupeřů v Zubří, Karviné a v domácím souboji s Duklou. Vyrovnané utkání se v Lovosicích hrálo jen v prvních deseti minutách, pak Motl technickou střelou z křídla nastartoval motor domácích a Severočeši začali navyšovat vedení. V patnácté minutě už ztrácela Plzeň čtyři branky (10:6 pro domácí), Berka i přes osobní obranu pak ve spolupráci s Šumou a Motlem vypracoval až osmibrankové vedení. Ve druhém poločase držel Plzeň nad vodou zkušený gólman Motlík, ani jeho čarování na hranici bezpečnosti (zásahy do hlavy) však hosty nezachránilo od vysoké porážky 22:32. V souboji Motl - Motlík bylo totiž až příliš často úspěšnější reprezentační křídlo. Plzeň však srdnatě bojovala až do samotného závěru.