so 20.11.2010 |

Zápas Zubří - Dukla Praha

Po velmi tvrdém utkání Dukla nakonec vykradla zuberskou tvrz. Po celých padesát minut drželi však vedení na své straně domácí. Rytmická a pohledná hra udržovala Zuberské ve vedení v prvním poločase o pět (9:4), ve druhém poločase až o šest branek (19:13). Rozhodčí nechali Duklu přitvrdit obranu a rozhodujícím okamžikem utkání bylo kromě obnovení zranění Bechného ve 2. minutě obdobné zranění kolene Stržínka v 40. minutě. Takto oslabený kádr Zubří proti kompaktní a tvrdé obraně Dukly se již nedokázal střelecky prosadit, naopak zuberský odchovanec Krupa v dukelském dresu se stal katem svých bývalých spoluhráčů. Ve spolupráci s Poláškem otočili v posledních pěti minutách skóre utkání na stranu hostů.