st 24.11.2010 |

Zápas Plzeň - Kopřivnice

Plzeň si po čtyřech prohrách s předními celky tabulky konečně spravila chuť, byť na celku předposledním. Domácí diktovali tempo od úvodních minut, překvapivě však záhy polevili a rázem je Toms dotahoval na rozdíl jediné branky (11. minuta 6:5). Potom však Motlík zamknul svou svatyni a do poločasu tak domácí velmi lehce navýšili své vedení na osm branek. V polovině druhého poločasu si domácí opět vybrali slabou chvilku a umožnili tak Kopřivnici v čele s Aspridisem stáhnout jejich luxusní desetibrankové vedení na pouhé tři branky. Závěr utkání pak ale opět patřil Plzeňským a jejich střelecké exhibici. Aspridis se stále ještě snažil opět nabyté nelichotivé desetibrankové manko stáhnout, přesto se však ukazatel skóre v závěru ustálil na stavu 32:25.