ne 5.12.2010 |

Zápas Hranice - Přerov

V Hranicích byli domácí od začátku utkání tím lepším družstvem na hřišti. Přerovské sice držel v brance výborný Štolcar, na přesné střely Galuse a Šíry však jen těžko hledal recept, a tak v 18. minutě prohrával jeho tým 6:12. Hraničtí pak jakoby se ale zalekli svého vysokého náskoku a začali kupit chyby. Domácí střelci se jen těžce prosazovali proti Štolcarovi a ve 24. minutě tak rozdíl mezi oběma celky činil pouhé dvě branky (13:11). V úvodu druhé půle pak vedení domácích narostlo až na pět branek. To ještě zvládli Přerovští zkorigovat, závěr utkání už ale vyšel lépe Hranicím, přestože Kavka tvrdě ostřeloval domácí svatyni. Produktivnější byli v posledních minutách domácí střelci, především Bajgar s Dolákem.