so 4.12.2010 |

Zápas Jičín - Plzeň

Během vyrovnané první půle zvládli domácí odskočit Plzni hned v samém úvodu na čtyřgólový rozdíl 5:1, který však hosté dokázali ve 22.minutě srovnat na 8:8. Plzni vyšel i závěr první půle, který vyhrála poměrem 4:0 a do kabin tak odcházela s příjemným dvoubrankovým náskokem. Domácím se nedařilo dlouho srovnat s Plzní krok a ta ještě ve 48.minutě držela dvougólový náskok 19:17. V posledních deseti minutách pak ale Západočeši skórovali již jen jednou (27.minuta) a devítiminutový střelecký výpadek je stál konečné vítězství. Souboj byl dramatický až do posledních minut. Ještě v poslední minutě dělila oba celky jediná branka (21:20), Jičínský trenér Babák uklidnil emoce v oddechovém čase a nakonec to byl ještě jeho svěřenec Kraus, kdo uzavřel skóre na konečných 22:20, přestože domácí v zápase neproměnili tváří v tvář plzeňským gólmanům i tři sedmimetrové hody.