so 4.12.2010 |

Zápas Kopřivnice - Brno

Stejný náboj a stejnou důležitost jako pro první dva celky tabulky mělo i druhé dnešní utkání mezi celky z opačného konce. Zápas byl hodně nervózní a tak z počátku těžilo Brno ze zkušeností extraligového matadora Hastíka a Kopřivnice stále jen dotahovala. Karta se začala obrace až ve 20. minutě, kdy šli Kopřivničtí poprvé do vedení a těsný náskok si odnášeli i do kabin. Ve druhém poločase sice domácí odskočili až na tři branky (34. minuta 16:13), ale když se k Hastíkovi přidal Mičola v brněnském dresu, bylo rázem vyrovnáno (40. minuta 17:17). Asi rozhodující pro výsledek utkání byl úsek mezi 21. a 24. minutou druhé půle, kdy se domácím podařilo získat opět tříbrankový náskok. Přestože hosté vyvinuli maximální tlak, na vyrovnání to nakonec nestačilo. V zápase, jemuž by slušela remíza, se tak nakonec radují domácí.