so 4.12.2010 |

Zápas Lovosice - Dukla Praha

V Lovosicích se dnes hrálo o hodně a bylo to znát od prvních minut. Hlavně domácí s vidinou, že by si pod stromeček mohli nadělit průběžné vedení extraligové tabulky, intenzivně atakovali dukelskou branku a po první pětiminutovce vedli nad Pražany 5:2. V závěru poločasu se však přestalo dařit domácímu gólmanovi Kylíškovi, střelecky se několikrát prosadil Kotrč a Horák a rázem bylo vyrovnáno (24. minuta 11:11). V posledních minutách první půle si aktivněji hrající domácí ještě zvládli vytvořit tříbrankový náskok (15:12), do přestávky jim však z něj zbylo jen jednobrankové vedení 15:14. Do druhého poločasu pak opět domácí vlétli jako střely a první desetiminutovku vyhráli 6:1, celkově se tak dostali do vedení 21:15. Dukla se ale rozhodně nemínila vzdát lehce. V brance Dukelské držel výborný Petržala, a tak v následujících pěti minutách sedmi góly především z dílny Jakuba Kastnera Dukla vyrovnala na 22:22. Závěr utkání už přece jen byl v režii domácích Lovosic. Ty dokázaly, že letos se z jejich palubovky body prostě nevozí a nic na tom nezměnila ani závěrečná parádička dukelského brankáře Petržaly – gól přes celé hřiště. Ve vynikající atmosféře vyprodané haly i tak Lovosice slavily zaslouženné vítězství 31:28.