so 11.12.2010 |

Zápas Dukla Praha - Kopřivnice

Zápas dvou celků z opačných pólů tabulky zjevně postrádal motivaci. Oba týmy si byly dobře vědomy skutečnosti, že výsledek utkání se nebude započítávat do výsledků horní a dolní šestky, a tak šlo spíš o to před Vánoci dobře potrénovat, vyzkoušet co nejvíc hráčů a herních variant. V těchto činnostech byla od první minuty výrazně lepší Dukla, která lépe bránila a zásluhou střelecky dobře disponovaného Horáka a Krupy vedla od počátku až o šest branek. Hosté se snažili o kombinační hru a korigovali většinou ze sedmimetrových hodů, v kteréžto činnosti vynikal zejména Kolmajer. Když v 51. minutě korigoval Škarpich na 27:23, odstartoval tím závěrečnou smršť Dukly, která znamenala konečný desetibrankový rozdíl.