so 11.12.2010 |

Zápas Brno - Jičín

Do branky Králova Pole se na poslední utkání před vánoční pauzou vrátil jeden z loňských tvůrců brněnského postupu Vejtasa a hned to bylo znát. Byl to on, kdo v prvním poločase zlikvidoval řadu střeleckých pokusů Jičínských a nebýt nízké produktivity domácích v přesilovkách, mohlo být vedení Brna v poločase ještě výraznější. Ve druhém poločase naopak zamkl svou branku jičínský Barák. Navíc se neukáznění domácí často nechávali vylučovat a Jičín umí přesilovky velmi dobře. Ve 45. minutě vyrovnal Kraus na 18:18 a posledních patnáct minut se hrálo divácky velmi zajímavé drama. Blíže k vítězství měli v závěru hosté, ale Hubáček sedmičkou v 60. minutě vyrovnal a poslední vteřiny už dokázali Brňané ubránit alespoň tento cenný bod.