ne 6.2.2011 |

Zápas Přerov - Třeboň

I Přerov dnes na své palubovce hostil soupeře z dolní šestice a toužil odlepit se od extraligového dna, což se mu díky vítězství o čtyři góly také podařilo. Na začátku poločasu se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, od 12. minuty pak postupně narůstalo vedení na straně domácích. Těm se dvakrát za sebou povedla pětigólová šňůra a na osmigólovém vedení 17:9 se nejvíce podíleli svými střelami Zbránek s Kavkou. Ani v úvodu druhého poločasu se nedařilo hostujícímu celku manko zkorigovat, jen těžce totiž Třeboňští překonávali domácího gólmana Štolcara a Přerov tak jen více méně udržoval svůj desetibrankový náskok. Až v závěru poločasu Třeboň zabojovala a pěti góly za sebou zkorigovala výsledek utkání na konečných 34:30.