so 5.2.2011 |

Zápas Kopřivnice - Zubří

Poněkud rozpačitě začalo v Kopřivnici utkání domácích proti Zuberským, které zahajovalo letošní část extraligové sezóny. Skoro jakoby se zdálo, že hráči se musí po dlouhé pauze trošku rozehrát. Nepřesnosti v zakončeních střeleckých pokusů se hromadila na obou stranách, a tak ze začátku přiživoval tabulku skóre jen Mika s Pernicou a Kolmajerem. Lépe se však přece jen dařilo Zubří, které si vybudovalo šestibrankový náskok. Nepřesnosti Kopřivnických do značné míry zachraňoval domácí gólman Pour, který však zápas kvůli zranění v průběu první půle nedohrál. Šestibrankové vedení udržovalo Zubří i ve druhém poločase. Chyby domácích okamžitě trestali z rychlých protiútoků Třeštík se Stržínkem. Slabou chvilku si hosté vybrali mezi 40. a 50. minutou., kdy se podařilo domácím snížit na rozdíl tří branek. Stržínek a spol. však v zápětí opět dokázali navýšit zuberský náskok a tři minuty před koncem tak oba soupeře dělil ještě pětibrankový rozdíl. Trhák v podání Krejčiříka a závěrečná sedmička Aspridise však nakonec znamenaly závěrečnou korekci na konečných 25:28.