so 19.2.2011 |

Zápas Třeboň - Brno

Se stejným bodovým základem vstupovali do utkání na jihu Čech oba dnešní soupeři a šlo o hodně. Je téměř jisté, že oba skončí v dolní části tabulky a body ze vzájemných střetnutí jsou velmi cenné. O to překvapivější byl jednoznačný vývoj utkání. Už v 15. minutě vedli domácí 11:3 a to poté, co Brno od 8. do 15. minuty nebylo schopné gólově zakončit. Do konce poločasu pak vedení domácích narostlo až na jedenáct branek a vděčili za to do značné míry skvělému výkonu gólmana Pristaše a koncentrované obraně, z niž Třeboňští rychle startovali do úspěšných protiútoků. Ve druhé půli utkání pak Třeboň vedení navýšila až na propastných patnáct branek. Takový rozdíl se už nepodařilo Královopolským vymazat.