so 26.2.2011 |

Zápas Kopřivnice - Přerov

Souboj dvou sousedů z absolutního dna tabulky dnes dopadl lépe pro zatím poslední celek soutěže Přerov. Hanáci zaskočili domácí, když si poměrně rychle vytvořili šestibrankový náskok (14. minuta 9:3) a tento si dokázali udržet po celý poločas i přes řadu výborných zákroků domácího strážce sítě Čapky. Ve druhém poločase se hra přitvrdila a mírně přibylo i chyb zejména na straně hostujícího celku, což umožnilo Kopřivnici umazat ztrátu na pouhou jednu branku (43. minuta 20:21). Na dostřel se pak domácí drželi až do padesáté minuty a vyrovnanost utkání odpovídala tabulkovým pozicím soupeřů. V posledních minutách už si ale Přerov dokázal pohlídat minimálně tříbrankový náskok, který na kulatých třicet pět branek zaokrouhlil přerovský kanonýr Kavka.