so 26.2.2011 |

Zápas Lovosice - Jičín

Tradiční derby měli diváci možnost sledovat v přímém televizním přenosu a i v lovosické hale se sešlo velké množství fanoušků, kteří byli svědky potvrzení suverenity domácích Lovosic. Prvním poločasem sice kráčeli z počátku úspěšněji hosté z Jičína, když si v 16. minutě vybudovali čtyřbrankový náskok 10:6. Druhou čtvrtinu však vyhráli domácí 10:3 a rázem bylo všechno jinak. Tvrdé obrany, ale také řada technických chyb na obou stranách přinesly nakonec více ovoce domácím. Během první patnáctiminutovky druhé půle domácí odskočili svému soupeři na pětibrankový rozdíl a za přispění Šálkových gólmanských zákroků se už Jičínu nepodařilo stav zkorigovat. Naopak zásluhou Motla s Krahulíkem narostla jejich ztráta až do osmibrankových rozměrů (57. minuta 23:31), a tak závěrečná korekce Josefa s Barešem byla jen kosmetickou úpravou skóre.