ne 27.2.2011 |

Zápas Hranice - Zubří

Na góly málo plodná byla první třicetiminutovka utkání v Hranicích, což svědčí o kvalitě obou obran. V prvních minutách byl stav dlouho vyrovnaný (17. minuta 7:7), v druhé patnáctiminutovce se ale šňůrou čtyř branek postupně podařilo Zubří vytvořit si mírný náskok 11:7. Bylo jasné, že hosté rozhodně nepodcenili přípravu na Hranické – odhalili Kučerkova slabá místa a gólman Malina zavřel kasu před kanonýrem Indrákem. Své vedení na okamžik ztratili hosté v úvodu druhé půle, druhá desetiminutovka už ale patřila zase Zubří, proti jehož dobře sehrané obraně se Hraničtí jen těžko prosazovali. Čtyř až pětibrankový náskok si pak Zubřané udrželi po zbytek zápasu a nakonec jsou to tak Valaši, kdo si z místního derby odváží cenný bodový zisk.