so 26.2.2011 |

Zápas Dukla Praha - Třeboň

Oběma pražským celkům se dnes dařilo. Zatímco hráčky Slavie porazily vysoko Porubu, Dukelští nedarovali dva extraligové body Třeboni. Do utkání však rozhodně lépe vstoupili hosté. První gól domácích padl až v 8. minutě z individuální akce Mráze (1:3) a ani potom se jindy suverénní Dukle nepodařilo diktovat tempo utkání. Naopak dto byli omácí, kdo musel stále dotahovat místy až tříbrankový náskok. Vyrovnat se Pražanům podařilo až ve 25. minutě (9:9) rukou energického Kotrče, od té doby už Třeboňští až do konce poločasu nedokázali úspěšně zakončit a vedení domácích tak dále systematicky narůstalo. Ve 34. minutě činil už rozdíl ve skóre osm branek (17:9), v následujících deseti minutách však hosté dokázali i přes tvrdou obranu Dukelských snížit náskok domácích na pět branek (14:19), závěr utkání však už opět patřil Dukle.