so 26.2.2011 |

Zápas Plzeň - Brno

Pořádnou nálož si přes polovinu republiky vezou ze zápasu Čech Královopolští. Od domácích prakticky vůbec nedostali šanci, když za jednadvacet minut utkání dokázali vsítit jeden jediný gól (21. minuta 11:1). Na celku Brna si „smlsnul“ především Brykner, který měl na svědomí hned sedm z prvních jedenácti branek. Ani v dalším průběhu utkání se nepodařilo hostům výrazněji promluvit do průběhu utkání a přerušit exhibiční jízdu Plzně zápasem. V průběhu druhého poločasu narostlo vedení domácích až na sedmnáct branek a o tom, že se Brno snažilo bojovně poprat se s utkáním všemi možnými způsoby, svědčí i přímá červená karta pro Pavla Prince za úder do obličeje Milana Škvařila. Střelecky se nedařilo ani jindy vše zachraňujícím brněnským oporám a tak Jihomoravané podlehli v Plzni vysoko 34:19.