so 5.3.2011 |

Zápas Plzeň - Dukla Praha

V důležitém střetnutí o body do nadstavby viděli diváci zpočátku jen velmi málo branek a to díky dobrému výkonu obou brankářů, plzeňského Motlíka a hostujícího Petržaly. Od stavu 5:4 (13.minuta) se domácím podařila čtyřgólová šňůra, po které trenér Dukly Pavel Pauza sáhl k oddechovému času. Po něm se sice jeho svěřencům dařilo brankově odpovídat na góly Plzně, ale stáhnout její výraznější vedení se jim nedařilo. Přestože Dukla se snažila ve druhé půli nepříznivý vývoj zvrátit, nevedlo se jí. Domácí házenkáři naopak postupně navyšovali svůj náskok už na 22:13 (51.minuta). Během dalších čtyř minut pak Plzeň odskočila již na 27:13 a její fanoušci ji odměňovali opakovaným potleskem. Na vítězství Západočechů pak nic nezměnila ani přímá červená karta pro hrdinu plzeňských brankáře Motlíka za srážku s protihráčem v rychlém útoku. Dukla v závěru čtyřmi brankami v řadě aspoň snížila na desetigólový rozdíl 18:28.